www.MEDiKALCiM.com,Tekerlekli Sandalye,Hasta Yatağı,Nebulizatör,Tansiyon Aleti gibi birçok medikal ürünün satıldığı adres..www.MEDiKALCiM.com,Tekerlekli Sandalye,Hasta Yatağı,Nebulizatör,Tansiyon Aleti gibi birçok medikal ürünün satıldığı adres..

Diyabetik Erkek Yürüyüş Ayakkabısı 600

Diyabetik Erkek Yürüyüş Ayakkabısı 600
Diyabetik Erkek Yürüyüş Ayakkabısı 600
Kategori : Diyabetik Ayakkabılar
Bay Ayakkabı :
RENK :
Ürün Adı : Diyabetik Erkek Yürüyüş Ayakkabısı 600
Fiyat : 246,00 TL + KDV
Kdv Dahil : 265,68 TL
265,68 TL
Adet :
45,76 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Özellikleri
 
 
1. Geniş ağız ve ayarlanabilir cırt, özellikle yaşlı ve eğilme sorunu olan kişilere giyme kolaylığı sağlar. Ayakkabının içine taş-kum kaçmasını önler. Aşık kemiği yastığı yürürken ayak bileğini destekler.

2. Takviyeli bombe geniş ve yüksek olarak tasarlanmıştır. Parmakların serbestçe hareket etmesini sağlar. Tırnak batmasını önler, deforme olmuş parmak kemiklerinin sıkışmamasını sağladığından ağrılı yürüyüş sona erdirir. Nasır oluşumlarını ortadan kaldırır.

3. Yumuşak poliüretan köpüğünden yapılmış iç taban deri kaplanmış olup ayakkabı içerisinden kolayca çıkarılabilir. Yumuşak ve esnek bir zemin sağlar, tabanın ezilmesini azaltır. Süspansiyon yaparak yürüyüş konforu sağlar. Yürüyüş sırasında yerin itici kuvvetlerinin şok etkisini absorbe eder kemikleri dinlendirir, ağrıları azaltır.

4. Ford flotto yumuşak ve esnektir. Topuk ülserlerinin ortaya çıkmasını engeller, yürürken destek sağlar.

5. Rocker Bottom Taban : Sallanan sandalyenin yay şeklindeki altına benzer olarak tasarlanmış tabandır. Ortopedistler ayak kemiklerindeki çeşitli bozukluklar için rocker bottom taban önermektedirler. Rocker Bottom taban yürüyüş sırasında ayağın mekanik kontrolünü sağlayan bir "orthotic" gereçtir.Yay şeklindeki tabanın hareketi ayak biyomekaniğiyle kesiştiğinde parmakların dorsiflexionunu (yukarı doğru kıvrılmasını) önler.Ayak parmaklarının altında, metatarsal bölgede ve plantada oluşacak zararlar önlenir.

Rigit Shank(kıvrılmayan planta) Rocker Bottom Taban uygulamasının önemli bir parçasıdır. Metatarsal ve parmak kemiklerinin birleştiği bölgede ayak tabanını sertleştirip, bükülmezliğini sağlamak gerekir.

6. Dikişsiz astar, teri emen naturel napa deriden mamüldür. Havalandırma delikleri mevcuttur. Nemli hava deliklerden sünger bölüme aktarılır, saya derisindeki gözenekler vasıtasıyla dışarı atılır.

7. Saya derisi dolapkırma (uzun süreli dolaplanarak liflerin iyice yumuşatılması) napadır. Pigmentlerinden arındırılmış bu naturel deri son derece esnektir. Saya ve ve astar arasında dansitesi yüksek akıllı sünger kullanılmıştır. Bu sünger ayak ısısını muhafaza eder, çarpmalara karşı şok emicidir.

6. tamamen el yapımıdır

Kapat
 • Canlı Destek
   
 • WHATSAPP NUMARIMIZ
 • Alışveriş Sepeti

  Alışveriş sepetinizde
  ürün bulunmamaktadır.

 • KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME
 • Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
 • Marka Arama
  Hızlı Marka Arama
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.